Információk az iskolakezdéssel kapcsolatosan

Tanévkezdés és tankönyvosztás: 2020. szeptember 1.

A tanítás 7.55-kor kezdődik.

Nem kell ünneplőben érkezni, kivéve az első osztályos tanulóknak, s a versmondó diákoknak.

Tanévnyitó ünnepséget nem tartunk.

Intézményünkben felújítási munkálatok folynak, ezért a tanév során az iskola udvarai zárva lesznek. Az iskola megközelítése a tornaterem templom felöli oldalán lévő járdán lehetséges.

Köszönet

A diákönkormányzat és a diákok nevében szeretnék köszönetet mondani a szülőknek, a diákoknak és mindenkinek, aki  részt vett papírgyűjtési akciónkban, s azt bármilyen módon támogatta.

Segítő munkájukért dicséretet érdemelnek az alábbi 8. osztályos tanulók:

Balogh Dominik

Balogh Kornél

Gyenese Ádám

Oláh István

Péter Balázs

10.593 kg papírt gyűjtöttek össze iskolánk tanulói, mely nemcsak az osztályközösségeket támogatja anyagilag, hanem ezzel környezetünk védelmében is tettünk valamit.

Szermjagin Marianna

Napközi Erzsébet tábor Egerváron

Az Egervári László Általános Iskola tanítói a 2018/2019-es tanévben immáron harmadik
alkalommal nyújtottak be pályázatot Napközi Erzsébet táborra, melyet meg is nyertek.
Pályázatuk megnevezésének az „Állati jó tábor” címet adták. A tábor időpontjának június
utolsó hetét választották, 58 tanulóval indultak neki a hétnek. A gyerekek napi négyszeri
étkezést, ezen kívül délelőtt és délután innivalót kaptak. A programok jelentős része külső
helyszínen valósult meg, melyek valamilyen formában kapcsolódtak az állatokhoz. Hétfőn a